Baronka Bertha Sophia Felicita Freifrau von Suttner
Úvodní strana
Cíle
Dokumenty
Zajímavé odkazy
Jana Hodurová
Ing. Jiří Sobotka
Korupce ve zbrojních zakázkách
Kontakty
Mapa webu
Politický útlak
Skupina Bilderberg
Bertha von Suttner
Myšlenky Berthy von Suttner
Výrobci zbraní
Válečné konflikty dneška
PodporujemePolitický útlak

Dnešní doba je bouřlivá a někteří politici jsou lidé se naprosto nepřátelskými úmysly a zájmy vůči většině populace. Někteří politici a vlivní lidé se neštítí naprosto ničeho, řada z nich je naprosto prohnilých, nemající vůbec žádné zábrany páchat ty nejodpornější činy, kterými škodí všem dobrým lidem. Jejich strategií zla kterou někdy vítězí nad ostatními lidmi je jejich schopnost se vzájemně v jejich odpornosti identifikovat ve jménu zla a útlaku společnosti se organizovat, aby mohli své odporné a utlačovatelské zájmy realizovat. Dobří lidé dělají tu chybu, že pokud jim skutečně dlouhodobě a očividně neteče do bot jednají jako jedinci neorganizovaně a díky tomu je jejich síla dobra proti organizované síle zla relativně slabá. Někteří lidé snadno upadnou do apatie a mají sílu jen nadávat, ale nemají odvahu něco udělat. Hlavním problémem dobrých a konstruktivních lidí je jejich pocit, že mohou před zlem utéct, myšlenka že to není ještě tak hrozné, aby se to nedalo vydržet. Pokud by se dobří lidé byli ochotní zorganizovat, neměli zlí vůbec šanci zlo páchat, protože dobrých lidí je většina. Slabé místo je ale ve schopnosti se proti zlu společně zorganizovat, dobří lidé mají pocit, že zlo se samo rozpustí, nebo že se před ním dá utéct, ale tak to bohužel nefunguje. Hodně lidem chybí odvaha se zlu postavit. Jednou za čas ale trpělivost dobrých lidí přeteče a zorganizují revoluci, kterou svrhnou lidi zla a nastává období relativní svobody a dobra. Tak to jde stále dokola. je to úsměvné, ale je to tak.

Otřesný zásah policistů proti studentům v USA,
do obličeje jim stříkají pepřový sprej

země svobody se za posledních 10 let změnila až by tomu člověk nevěřil,kdyby to neviděl na vlastní oči

Pokojná demonstrace studentů podporujících hnutí Okupujte Wall Street skončila v pátek na Kalifornské univerzitě kontroverzním zákrokem policie. Jeden z příslušníků policejní jednotky postříkal sedící studenty z bezprostřední blízkosti pepřovým sprejem a videozáznam zákroku se během soboty začal šířit internetem.

Zástupkyně univerzity označila policejní akci za "děsivou", policie hovoří o "standardním postupu". Akce na podporu hnutí protestujícího proti sociální nerovnosti a moci bank probíhaly o víkendu i na dalších místech Spojených států. Demonstranti se sešli například ve Washingtonu, kde krátce obsadili historickou budovu v centru města.

Aktivisté se vrátili také do centra Oaklandu, kde minulý týden policie zrušila jejich stanový tábor. Média zaměstnává především protest studentů v univerzitním kampusu ve městě Davis poblíž San Franciska. Ti chtěli podpořit své kolegy z univerzity v Berkeley, které začátkem listopadu rozehnala policie pendreky. Studenti však protestují také proti zvyšování školného.

Videozáznam na internetu ukazuje skupinu sedících mladých lidí, které se postupně několik policistů snaží přimět k odchodu pomocí pepřového spreje. Incident přiměl rektorku univerzity Lindu Katehiovou ke svolání tiskové konference, na níž označila policejní zásah za nepřiměřený.

Policista, který stříkal pepřovým sprejem studentům do očí se jmenuje John Pike
Lieutenant John Pike - (530) 752-3989-Police Station #
Email: japikeiii@ucdavis.edu

Zavolejte mu a řekněte mu co si myslíte o jeho práci, John Pike je na svojí práci určitě hrdý. Vy si možná myslíte o jejo práci něco jiného, a právě to by měl od vás John Pike slyšet.

Komu slouží policie v USA?
 Komu slouží policie v USA?


Occupy Davis Timeline

Na tomto odkazu naleznete jak probíhala okupace univerzity Davis v USA

Úvodní strana Cíle Dokumenty Důležité odkazy Jana Hodurová Ing. Jiří Sobotka
Korupce v armádních
zakázkách
Kontakty Podporujeme  Politický útlak Skupina Bilderberg Bertha von Suttner Myšlenky Berthy von Suttner Výrobci zbraní Válečné konflikty dneška Mapa webu
Společnost Berty Suttnerové - Občanské sdružení registrované u ministerstva vnitra ČR VS/1-1/52959/03 R